סרטון תדמית

קריינות לסרטי תדמית

החלטתם שאתם מעוניינים לערוך סרט תדמית כדי למכור את המוצר שלכם, לשפר את העסק, ליצור תדמית חדשה ולהצטרף למדיה הפופולרית ביותר היום של שיווק.
בעוד השוק מתחלק לסרטי תדמית עם מוזיקת רקע וסרטי תדמית עם קריינות, אין ספק שכדי להעביר את המסר באופן יעיל יותר, אזי שירות קריינות יהיה נכון יותר בשבילכם.

קריינות בסרט תדמית מהווה כוח רב בשביל העברת המסר לצופה, למען האמת זהו המגע החשוב יותר בהעברת המסר והתוכן לקהל היעד, על אחת כמה וכמה אם הקריין מקצועי, בעל ניסיון או שסיים קורס קריינות כך שיוכל לדעת להעביר את המסר בצורה יעילה ואלגנטית, בצורה כזו שהצופה ירצה להקשיב לקריין וירצה לשמוע את תכניו.

מתי נצטרך שירות קריינות לסרטי תדמית?

כאשר הבנו שסרטי תדמית הם פלטפורמה חזקה מאוד לפרסום ושיווק מוצרים כאלו או אחרים, כאשר נבין שקול זה אלמנט מושך, כך שגם אם סרט התדמית מתנגן ואין צופה בו, עדיין תהיה אפשרות לשמוע את קולו של הקריין ואם הוא מקצועי אז הוא ימשוך אליו גם את העיניים.

לקבלת פרטים נוספים על הלימודים שלנו יש למלא פרטים ונחזור אליך בהקדם!

כאשר נרצה להעביר את המסר באופן מסוים, אם זה יהיה באופן תקיף, עדין, חד וחלק או בעקיפין.

איך בוחרים קריינים לסרטי תדמית?

בחירת קריין/ית לסרט תדמית זה לא עניין של מה בכך, אין לזלזל ואין להקל ראש בנושא, יש לבחור קריין מקצועי בעל תכונות מתאימות, להלן:

  1. על מנת שסרט התדמית המיועד ייעשה בצורה הטובה והמקצועית ביותר, תצטרכו להשקיע גם בקריין/ית איכותיים ומקצועיים כאלה שלמדו ויודעים את העבודה.

  2. תלוי מה נושא הסרט, ברוב המקרים נרצה להשתמש בקריין בעל קול עמוק ורדיופוני, קול שנעים להאזין לו, קריין שיודע להשתמש בקול על בסיס אינטונציה, דיקציה וכיוצ״ב.

  3. קריין/ת בעלי ביטחון עצמי לפחות ביכולת המקצועית שלהם, ביכולת המשחק שלהם כדי שיעבירו את הטקסט בסמכות, אסרטיביות ויחד עם זאת בנעימות ובצורה מזמינה.

  4. עברית תקנית, במידה והטקסט בעברית, אזי חשוב שהקריינים ידעו להביע את עצמם ולהקריא את הטקסט בדילאקט הנכון (המתאים לסרט התדמית). במידה והסרט בשפה זרה, רצוי שהשפה תהיה שפת אם של הקריין.

  5. יכולת משחק והבנת הדמויות, במיוחד עם הסרט מציג דמויות מונפשות, הקריין המדבב יצטרך לדעת להביע את הדמויות ואת המסר שלהן.

  6. במקרה שקריין/ית יצטרכו לעמוד מול מצלמה כפי שקורה לעתים, יתבקשו להיות אסתטיים, ייצוגיים וכאמור כאלה המשרים תחושת בטחון בפני קהל היעד, הקריין יבין את הנושא ויעביר את המסר כאילו הוא חלק בלתי נפרד מהמוצר.

קריינות

למה כדאי לבחור קריין מקצועי לסרט תדמית?

הסיבה שאנו יוצרים סרט תדמית היא כי אנו מקצועיים, יש לנו מוצר שפיתחנו או שאנו מוכרים, מוצר שאנו מאמינים בו שהשקענו בו מחשבה, זמן וכסף. המוצר הזה לא יתקדם הרבה בלי במת שיווק מתאימה וכפי השקענו במוצר, כך נשקיע גם בשיווק.

כיום אפשרויות השיווק אינן מוגבלות כפי שהיו לפני כ-15-20 שנים. בעוד שבעבר היה לנו שלטים (שלטי חוצות, אוטובוסים וכיוצ״ב), עיתונים, תשדירים, היום יש לנו גם את פלטפורמת המדיה החברתית שהכוח שלה אדיר.

תוסיפו לכך שאנשים קוראים פחות, יותר נשענים על אימג׳ים ועל קול מאשר המילה הכתובה, מה שעושה את סרטי התדמית למבוקשים יותר, עקב כך ובגלל שאתם מקצועיים תרצו ליצור סרט תדמיתי איכותי ומרשים שיעמוד יד ביד עם תקופתנו, שזה אומר שהקריין/ית בהם נשתמש יהיו מקצועיים ומקצוענים.

כאמור, הקריינים הם המגע החשוב ביותר בין המוצר ללקוח הפוטנציאלי, זה קולו שימשוך אותנו לצפות בסרט התדמית אם איננו מול המסך, זה יהיה כל האינדיקטורים שנגענו לפני כן, הקול, האינטונציה, הביטחון, יכולות הבנת המוצר וכן הלאה.

אלמנטים אלו אפשריים אם הקריין אכן מקצועי, אם יש מאחוריו לימודים בנושא, או ניסיון, אם הקריין אוהב את המקצוע ויודע לשכנע שהמוצר שלכם הוא הנכון ביותר.

Dubbing

לקבלת פרטים נוספים על הלימודים שלנו יש למלא פרטים ונחזור אליך בהקדם!

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *