אביזרים לדיבוב מקצועי

כשזה מגיע להקלטת קול לתוכנית טלוויזיה, סרט, פרסומת, פודקאסט או ספר קולי, ציוד של אביזרים לדיבוב מקצועי מספק נופך מתקדם להקלטה, עם מחירים סבירים. עלייתה של טכנולוגיית האודיו המתקדמת הפכה את השוק לזמין, ואתם יכולים להתאמן, להקליט הדגמות ולבצע במהירות פרויקטים מוסיקליים מבלי לצאת מהבית שלכם.

אמני קריינות רבים פשוט עובדים היום מאולפנים ביתיים, שם נוח להם והם יכולים לשלוט בשעות ובתפוקה שלהם. שחלקני קול ותיקים או טירונים שאין להם סוכנים, משתמשים במערך הקלטת אודיו ביתי כהשקעה משתלמת לקריירה שלהם. ניתן להתחיל עם אביזרי דיבוב מקצועיים בסיסיים, כמו רמקולים, ואז לשדרג את הציוד בהדרגה כשמתבססים.

מחשב

האביזר הראשון שיש בו צורך הוא מחשב, שמאפשר לאחסן ולשלוח קבצי שמע. מומלץ לבחון אפשרויות של מחשבי Mac או PC מחודשים מדגמים מתקדמים שתומכים בעבודה שאתם מעוניינים לבצע.

על מנת לגבות את הקבצים שלכם ולהימנע מתפיסת כל השטח במחשב, כדאי לשלם עבור אחסון בענן כמו ICloud, Google Drive או Dropbox, או כונן קשיח חיצוני.

לקבלת פרטים נוספים על הלימודים שלנו יש למלא פרטים ונחזור אליך בהקדם!

תוכנת הקלטה ועריכה

כל אולפן ביתי זקוק לתוכנה מתקדמת, שמאפשרת הקלטה, עריכה ושיפור הקלטות דיבוב מקצועי, כך שההקלטות המוגמרות יישמעו צלולות. ניתן למצוא אביזרים לדיבוב מקצועי למתחילים, שמגיעים מוטענים מראש ברוב מחשבי המק, עם אפשרויות מיקס בסיסיות, אם כי פחות מתוחכמות ממה שיש צורך בסופו של דבר עבור דיבוב מקצועי.

ליכולות ערבוב ועריכת אודיו מתקדמות יותר, מומלץ להשתמש ב-Adobe Audition. משם, ניתן לשדרג את האביזרים ולהשיג תוכנת הקלטה איכותית ביותר שמשמשת את רוב אולפני ההקלטות והמדובבים המקצועיים.

מיקרופון

מיקרופונים מסוג USB הם מכשירים ניידים שמתחברים ישירות למחשב, מה שהופך אותם לבחירת מיקרופון דיבוב בתקציב סביר, אבל סוג המיקרופון הטוב ביותר לעבודה עם קריינות הוא מיקרופון מתקדם של אולפן ביתי שדורש כבל ומתחלק לשתי קטגוריות עיקריות: מיקרופונים קונדנסרים קרדיואידיים ומיקרופונים מורכבים.

מיקרופונים קונדנסרים קרדיואידיים מפחיתים רעשי רקע וקולטים צליל צלול ומלא גם אם אתם מדברים בזווית; מיקרופונים מורכבים הם אפשרויות מעולות, בעוד שכישרון קול מבוסס יותר עשוי להיות זמין למיקרופון קונדנסר גדול מהשורה הראשונה.

מיקרופונים אלו קולטים בעיקר צליל ישר קדימה, ומאפשרים לכם להריץ לאחור את ההקלטות לצורך תנועה ועדיין ללכוד צליל גבוה; מיקרופונים איכותיים יוקרתיים מצטיינים בביטול רעשים מיותרים ובלכידת הקלטות קול איכותיות.

ממשק אודיו

ממשק אודיו הוא החומרה ששולטת ומתרגמת את האות מהמיקרופון למחשב, ומשפרת את צליל הקול. לממשקים טובים יש מערכת קדם מגבר מיקרופון מובנית חזקה בסגנון תעשייתי, אשר מגבירה את הסאונד ומניעה את עוצמת האות של המיקרופון.

קדם מגבר למיקרופון מספק גם כוח פאנטום, שהוא מתח זרם ישר שמניע מיקרופונים מעבים, כך שהוא תואם לכל מיקרופון. בחירה מודעת לתקציב היא חיונית, ואם אתם מוכנים לעלות שלב, נסו אביזרים לדיבוב מקצועי בסגנונות מתקדמים.

איפה רוכשים אביזרי דיבוב?

בעיקרון שמדובר באביזרי דיבוב, קיימות שתי אפשרויות בהיבט של רכישה. האופציה הראשונה היא לגשת לחנויות סאונד ומוזיקה. בחנויות אלה מוכרים ציוד מעולה, ברמה גבוהה והיתרון של הגעה לחנות כזה, הוא שיהיה לכם עם מי להתייעץ, את מי לשאול שאלות ואם כמובן תחליטו לבצע רכישה כזו או אחרת תקבלו אחריות על כל קניה וגם שירות וליווי בהמשך. החיסרון של אופציה זו הוא בהיבט של המחיר שנחשב לרוב ליותר יקר בהשוואה לאופציה השניה שהיא לבצע את הקניה דרך רשת האינטרנט. אם אתם בוחרים את האופציה של רכישה אינטרנטית, תצטרכו לבוא מוכנים, אחרי סקר שוק ולדעת בדיוק מה אתם קונים ומדוע.

לקבלת פרטים נוספים על הלימודים שלנו יש למלא פרטים ונחזור אליך בהקדם!