קורס דיבוב

מחירי קורס דיבוב

אם גם אתם מעוניינים להפוך למדבבים מקצועיים ולעבוד בתחום שמתפתח יותר ויותר בכל שנה שחולפת, הגיע הזמן לברר מה כולל קורס דיבוב, מהו השכר אותו נהוג לשלם למדבב, האם ניתן לפתח קריירה בתחום, דבר שיוביל לסכומים מכובדים שיוכלו לעזור לכם לפרנס את כל המשפחה ומהם מחירי קורס דיבוב. מעוניינים לדעת? התחילו לקרוא!!

קצת על קורס דיבוב ומחירים

קורסי דיבוב או קריינות מתקיימים לרוב באולפני טלוויזיה מאובזרים, דבר המאפשר אימון מעשי לצד למידת החומר העיוני. המטרות של הקורס הן רכישת ידע מקצועי עיוני ויישומי מאנשי מקצוע מוכרים ובעלי מוניטין בתחום ועל ידי כך לאפשר לכל בוגר להשתלב בתחום מיידית לאחר הקורס. מטרה זו מובילה אותנו גם לנקודה החשובה הבאה: המחיר.

המחירים של קורסי דיבוב נעים בטווח של כ- 2500-3500 ₪, כאשר המחיר נקבע לפי המוניטין של המכללה או איש המקצוע המציעים קורס זה, התכנים הכלולים בו, המרצים ואנשי המקצוע השונים והיכולת של אותו איש מקצוע או מכללה לפתוח לסטודנט דלתות בסיום הקורס ועל ידי כך להפוך את הקורס למקצוע. בסיומו של קורס דיבוב, הבוגר יוכל להציע את עצמו לפרוייקטים שונים בתחום הדיבוב, תוך שהוא מכיר את העבודה מבחינה מעשית, יכול להציג תיק עבודות מקצועי ולהוכיח את המקצועיות שלו באודישן. במרבית הקורסים יינתן לבוגר תעודת מדובב מוסמך בסיום הקורס.

פרילנסר או שכיר

יש דרישה רבה למדבבים ולכן רוב הסיכויים שלאחר סיום הקורס תוכלו כלהחזיר את השקעתם בקורס, במהרה. מחיר קורס דיבוב הוא בין 2500 ₪ ל- 3500 ₪ וברוב המקרים הקורס מורכב מ- 5 עד 10 מפגשים, כאשר כל מפגש אורך 2.5-4 שעות. כיוון שרוב המדבבים מנהלים קריירה של פרילנסרים, תוכלו להחליט האם אתם מעוניינים להמשיך ולעבוד כשכירים ולהשתלב אט אט בפרוייקטים שונים של דיבוב או שמא תהיו מעוניינים לבנות את הקריירה שלכם בתחום כאן ועכשיו ולהשקיע את כל כלכם בדיבוב.

לקבלת פרטים נוספים על הלימודים שלנו יש למלא פרטים ונחזור אליך בהקדם!

נכון להיום רוב העבודות בדיבוב הן בפורמט של פרוייקטים וכל אחד יכול להחליט מהו הפרויקט המתאים לו (הן מבחינת דרישות הפרוייקט והן מבחינת התשלום המוצע). ככל שהמדבב יהיה מנוסה יותר בתחום, כך הוא יוכל לקחת פרוייקטים מורכבים יותר שמאגדים לצידם שכר נאה, כמו למשל 50 ₪ עד 250 ₪ לשעת עבודה. בהצלחה!

Dubbing

לקבלת פרטים נוספים על הלימודים שלנו יש למלא פרטים ונחזור אליך בהקדם!

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *