איפה לומדים דיבוב?

אם גם אתם בורכתם במיתרי קול שמסוגלים להתאים את עצמם לדמויות רבות ולא פעם אמרו לכם שיש לכם כישרון משחק ויצירתיות מבורכת, הגיע הזמן להכיר את אחד המקצועות המהנים, המתפתחים והאטרקטיביים ביותר של השניים האחרונות, מקצוע הדיבוב.

מה זה דיבוב?

דיבוב הוא תהליך בו מקליטים קולות מסוימים ומשתמשים בהם להחלפת קולות קיימים בסדרות טלוויזיה, סרטים ופרסומות. נכון להיום כל אחד מאיתנו נתקל לפחות פעם אחת בסרט או סדרה מדובבת וזאת משום שסדרת המקור הייתה בשפה שונה ונדרש דיבוב על מנת להבין את הסדרה או הסרט. בנוסף, רובינו נתקלו בכך שבתי הקולנוע מציעים ללקוחותיהם לבחור בסרטים עם דיבוב או בסרטים ללא דיבוב. אם גם אתם מעוניינים לעסוק במקצוע מעניין ולא פחות חשוב חיוני ומתפתח, הגיע הזמן להבין מה כולל קורס דיבוב ואיפה בישראל לומדים את המקצוע.

דיבוב בישראל

בישראל, קהל היעד העיקרי לסרטים וסדרות מדובבות הוא הילדים, שכן אין הם יודעים עדיין כיצד לקרוא כתוביות והדרך היחידה לתרגם להם את הנאמר ועדיין להשאיר אותם בחוויית הסרט או הסדרה היא על ידי דיבוב. בשאר מדינות העולם הדיבוב מהווה את הדרך הטובה ביותר להפצה מסחרית, שכן מדינה יכולה להציע את הסרטים שלה למדינות אחרות, כאשר היא מציעה סרטים בדיבוב שפת האם של אותה מדינה שקונה את הסרטים. בשורה התחתונה חשוב להבין שבכל הקשור אל ההיבט התעסוקתי של תחום זה קיימת דרישה רבה למדובבים ולא רק בישראל.

תפקידו של המדבב הוא להקליט את הקול שנבחר מראש לדמויות מסויימת מסדרה או מסרט קולנוע בהתאם לתסריט המתורגם, לשפת המקור ולווידאו של הסרט. הדיבוב בישראל הוא בשפה העברית ובשפות נוספות הקיימות במדינה, כמו למשל ערבית ורוסית. בישראל קיימים כיום מספר אולפנים שעוסקים בתחום הדיבוב, כתוביות וסאונד כמו למשל אולמן מדיה, אולפני אלרום 2000 בע"מ ווידיאופילם אינטרנשיונל.

לקבלת פרטים נוספים על הלימודים שלנו יש למלא פרטים ונחזור אליך בהקדם!

מקומות לימוד – קורסים בדיבוב

אז איפה לומדים קורס דיבוב? לומדים באותו מקום שיכול להבטיח לכם מרצים מוכרים בעלי שם וותק רב שנים, מוניטין מוצלח ואת כל האבזור הטכנולוגי המשוכלל החיוני ללמידת מקצוע זה. בנוסף, היכרות עם בעלי אולפנים ושיתופי פעולה עם חברות להן דרושים מדבבים יבטיחו לכם פתיחת דלתות אפקטיבית ביותר לבניית קריירה בתחום.

מעוניינים לקבל מידע אודות אותם קורסים לדיבוב שמתאימים לדרישותיכם? מלאו טופס צור קשר באתר שלנו ותקבלו את כל המידע הדרוש לכם אודות קורסי דיבוב הטובים ביותר בארץ.

Dubbing

לקבלת פרטים נוספים על הלימודים שלנו יש למלא פרטים ונחזור אליך בהקדם!

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *