איפה לומדים קריינות?

אם גם אתם מחפשים מקצוע בו תוכלו להרוויח יפה לצד ההנאה שלכם וניצול הכישורים הטבעיים שלכם, קורס קריינות בהחלט יכול להיות התשובה התעסוקתית אותה חיפשתם זה זמן רב. אם הקשבתם לקריין החדשות ברדיו ומצאתם את עצמכם מהרהרים היכן לומדים מקצוע זה, האם קיימת פרנסה בתחום והאם גם אתם יכולים להשתלב בתחום זה, הגיע הזמן להכיר את קורס הקריינות על היבטיו השונים והיכן ניתן ללמוד מקצוע זה. הבה נתחיל..

הכירו את הקריין

אם גם אתם רגילים לספוג מחמאות משום הקול הרדיופוני והנעים שלכם ולכן אתם חושבים להפוך את הכישרון הטבעי שלכם למקצוע, חשוב שתכירו את עבודתו של הקריין וזאת טרם אתם מחליטים היכן כדאי ללמוד קריינות. הקריין הוא אדם שקורא טקסטים אל מול מצלמות טלוויזיה, קהל, בעת שידורי רדיו ועוד. נכון להיום ניתן להשתלב בקריינות טלוויזיה ורדיו, קריינות של פרסומות בארץ ובחו"ל, קריינות לאתרי אינטרנט וקריינות בסרטי תדמית ואמצעים עסקיים אחרים, כמו למשל קריינות מרכזיה טלפונית, קריינות בעת המתנה שהקו יתפנה, קריינות ג'ינגלים ועוד.

קורס דיבוב

קורס קריינות

קורס קריינות הוא קורס מקצועי המשתייך אל קטגוריית לימודי התעודה במכללות ובתי ספר ברחבי הארץ. נכון להיום יש אפשרות ללמוד קורס קריינות בבתי ספר רבים בישראל המלמדים גם קורסי דיבוב, אם הכוונה היא אל בתי ספר פרטיים למקצועות הקריינות, יחידות ללימודי המשך ולימודי חוץ של האוניברסיטה (במסגרת קורס שדרנות וקריינות) ומסגרות פרטיות נוספות.

לקבלת פרטים נוספים על הלימודים שלנו יש למלא פרטים ונחזור אליך בהקדם!

במסגרת הקורס הסטודנטים ירכשו תחילה את יסודות בסיס הקריינות ולאחר מכן יחליטו האם הם מעוניינים להמשיך לקורס מתקדם יותר (יש מקומות שמשלבים בין השניים ומציעים קורס מקיף לקריינות). נושאי הלימוד בקורס יכללו את יסודות הקריינות, כיצד לעבוד עם הקול בצורה הנכונה ביותר, סגנונות קריינות, אינטונציה, דיקציה, קריינות על במה, קריינות בשידור, קריינות מול מצלמה ועוד. תנאי הקבלה כוללים ברוב המקומות אודישן. משך הלימודים משתנה ממוסד לימודים אחד למשנהו (בדרך כלל בין 3-6 חודשים), כאשר מדובר על מפגש שבועי ותעודת גמר בסיום הקורס.

באם אתם מעוניינים לבחור את אותו קורס קריינות המציע לכם את התנאים הטובים ביותר, את טובי המרצים, שעות תרגול מעשיות, אולפן הקלטות מאבוזר ועוד, מלאו את הפרטים שלכם ונציג יחזור אליכם עם כל הפרטים אודות קורס קריינות. בהצלחה!

Dubbing

לקבלת פרטים נוספים על הלימודים שלנו יש למלא פרטים ונחזור אליך בהקדם!

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *